Avem ce vă trebuie!

Milvacom vine în ajutorul afacerii dumneavoastră oferindu-vă soluţii software performante.
Deţinem o bogată experienţă profesională, dezvoltăm şi implementăm soluţii software care vin în întâmpinarea nevoilor dumneavoastră în ceea ce priveşte tehnologia informaţiei.
Obiectul principal de activitate îl reprezintă realizarea de aplicaţii software pentru instituţii de învăţământ,
dar şi pentru societăţi comerciale.
Cu experienţa câtorva ani buni de dezvoltare a aplicaţiilor software, putem dezvolta aplicaţii de afaceri în condiţii de calitate, timp şi preţ avantajoase.
Noi punem în practică ideile dumneavoastră !
Dacă suntem profesionişti sau nu, vă lăsăm pe dumneavoastră să hotărâţi !



Milvacom preferă să dezvolte ideile împreună cu clienţii firmei pentru a întări procesele afacerii lor, oferind eficienţă şi inovaţie.
Dacă doriţi un anume program pentru afacerea dumeavoastră nu ezitaţi să ne contactaţi
şi în cel mai scurt timp o să luăm legătura cu dumneavoastră pentru a discuta detaliile.
Acoperim toate etapele care ţin de dezvoltarea unei aplicaţii:





Analiza
Proiectarea
Dezvoltarea
Implementarea
Testarea
Suportul
  • Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad
    Colegiul National "Cantemir-Voda" Bucuresti
    Colegiul Naţional "Dragoş-Vodă" Sighetu Marmaţiei
    Colegiul Național "Ferdinand I" Bacău
    Colegiul Naţional "Gheorghe Lazăr" Sibiu Sibiu
    Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare
    Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
    Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Baia Mare
    Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu
    Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Hârlău
    Colegiul Naţional "Teodor Neş" Salonta
    Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Bacau
    Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare
    Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau
    Colegiul Național de Artă "George Apostu" Bacău
    Colegiul Naţional Pedagogic "Gheorghe Lazăr" Cluj-Napoca
    Colegiul Economic "Dionisie Pop Marţian" Alba Iulia
    Colegiul Economic "Maria Teiuleanu" Piteşti
    Colegiul Economic "Pintea Viteazul" Cavnic

  • Colegiul Economic al Banatului Montan Reşiţa
    Colegiul Biblic PACEA Selimbar
    Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Baia Mare
    Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Baia Mare
    Colegiul Tehnic "C.D. Neniţescu" Baia Mare
    Colegiul Tehnic "Dimitrie Ghika" Comănești
    Colegiul Tehnic "Elie Radu" Ploieşti
    Colegiul Tehnic "George Bariţiu" Baia Mare
    Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Oradea
    Colegiul Tehnic de Căi Ferate "Unirea" Paşcani
    Colegiul Agricol "Gheorghe Ionescu-Sisesti " Valea Călugărească
    Colegiul de artă "Carmen Sylva" Ploieşti
    Colegiul de artă Baia Mare
    Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare
    Centrul Școlar de Educație Incluzivă Sighetu Marmaţiei
    Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Târgu Lăpuş
    Liceul "Dimitrie Cantemir" Babadag
    Liceul Borşa
    Liceul Comercial Gîlgău

  • Liceul cu program Sportiv "Viitorul" Piteşti
    Liceul cu program Sportiv Bacău
    Liceul cu program Sportiv Baia Mare
    Liceul de Artă "Ştefan Luchian" Botoşani
    Liceul de Coregrafie şi Artă Dramatică "Octavian Stroia" Cluj-Napoca
    Liceul Special Moldova Târgu Frumos
    Liceul Tehnologic "Anghel Saligny" Bacău
    Liceul Tehnologic "Crişan" Crişcior
    Liceul Tehnologic "Dimitrie Bolintineanu" Bolintin Vale
    Liceul Tehnologic "Dr. Florian Ulmeanu" Ulmeni
    Liceul Tehnologic "Gábor Áron" Târgu Secuiesc
    Liceul Tehnologic "Grigore Antipa" Bacău
    Liceul Tehnologic "Grigore Moisil" Târgu Lăpuş
    Liceul Tehnologic "I.C. Petrescu" Stâlpeni
    Liceul Tehnologic "I.Gh. Duca" Vedea
    Liceul Tehnologic "Independenţa" Sibiu
    Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" Pitesti
    Liceul Tehnologic "Miron Nicolescu" Giurgiu
    Liceul Tehnologic "Nicolae Istrăţoiu" Deleni

  • Liceul Tehnologic "Octavian Goga" Rozavlea
    Liceul Tehnologic "Ovid Caledoniu" Tecuci
    Liceul Tehnologic "Petru Poni" București
    Liceul Tehnologic "Petru Rareş" Bacău
    Liceul Tehnologic "Petru Rareş" Târgu Frumos
    Liceul Tehnologic "Spiru Haret" Piatra-Neamt
    Liceul Tehnologic "Tiu Dumitrescu" Mihăilești
    Liceul Tehnologic "Traian Vuia" Tăuţii Măgherăuş
    Liceul Tehnologic "Victor Mihăilescu Craiu" Belceşti
    Liceul Tehnologic ”Avram Iancu” Sibiu Sibiu
    Liceul Tehnologic „Ioniţă G. Andron” Negreşti Oaş
    Liceul Tehnologic Agricol "Ion Ionescu de la Brad" Seini
    Liceul Tehnologic Agricol Bistriţa Bistriţa
    Liceul Tehnologic Agricol Mărăcineni
    Liceul Tehnologic Beliu Beliu
    Liceul Tehnologic Construcţii de Maşini Colibaşi Mioveni
    Liceul Tehnologic Coţuşca Coţuşca
    Liceul Tehnologic de Servicii Bistriţa
    Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Baia Sprie

  • Liceul Tehnologic de Transporturi Ploieşti
    Liceul Tehnologic Făget
    Liceul Tehnologic Forestier Bistriţa
    Liceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmaţiei
    Liceul Tehnologic Hârlău
    Liceul Tehnologic Hemeiuş
    Liceul Tehnologic Industrial "Toma N. Socolescu" Ploieşti
    Liceul Tehnologic Jimbolia
    Liceul Tehnologic Marmaţia Sighetu Marmaţiei
    Liceul Tehnologic Ocna Şugatag
    Liceul Tehnologic Plopenii Mari
    Liceul Tehnologic Răchitoasa
    Liceul Tehnologic Sebeş
    Liceul Tehnologic Ştefăneşti
    Liceul Tehnologic UCECOM "Spiru Haret" Baia Mare
    Liceul Tehnologic Vişeu de Sus
    Liceul Teologic Penticostal Baia Mare
    Liceul Teoretic "Alexandru Rosetti" Vidra
    Liceul Teoretic "Anastasie Başotă" Pomîrla

  • Liceul Teoretic "Apáczai Csere János" Cluj-Napoca
    Liceul Teoretic "Avram Iancu" Brad
    Liceul Teoretic "Bogdan Voda" Vişeu de Sus
    Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu
    Liceul Teoretic "C-tin Romanu Vivu" Teaca
    Liceul Teoretic "Dr. Mihai Ciucă" Săveni
    Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" Baia Mare
    Liceul Teoretic "Eugen Pora" Cluj-Napoca
    Liceul Teoretic "Ion Barbu" Piteşti
    Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino" Piteşti
    Liceul Teoretic "Ion Neculce" Târgu Frumos
    Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni
    Liceul Teoretic "Mitropolit Ioan Metianu" Zărneşti
    Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca
    Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca
    Liceul Teoretic "Petru Rareş" Târgu Lăpuş
    Liceul Teoretic „George Pop de Băsești” Satu Mare
    Liceul Teoretic „George Pop de Băsești” Sighetu Marmaţiei
    Liceul Teoretic „George Pop de Băsești” Târgu Lăpuş

  • Liceul Teoretic „George Pop de Băsești” Ulmeni
    Liceul Teoretic Negreşti Oaş
    Liceul Teoretic Periam
    Seminarul Teologic "Sf. Iosif Marturisitorul" Baia Mare
    Şcoala Creştină Privată din Cartierul Romilor Tinca
    Şcoala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Alexandru Ştefulescu" Târgu Jiu
    Scoala Gimnaziala "Alexandru Vaida-Voevod" Cluj-Napoca
    Scoala Gimnaziala "Augustin Buzura" Copalnic Manastur
    Şcoala Gimnazială "Avram Iancu" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Constantin Gerota" Calafat
    Şcoala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Dr. Ilie Lazăr" Giuleşti
    Şcoala Gimnazială "Dr. Ioan Mihalyi de Apşa" Sighetu Marmaţiei
    Scoala Gimnaziala "Dr. Teodor Mihali" Boiu Mare
    Şcoala Gimnazială "Dr. Victor Babeş" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Ecaterina Teodoroiu" Mărăşeşti
    Şcoala Gimnazială "Elena Farago" Bucureşti
    Şcoala Gimnazială "Emil Racoviţă" Oneşti

  • Şcoala Gimnazială "George Coşbuc" Medieşu Aurit
    Şcoala Gimnazială "George Topârceanu" Mioveni
    Şcoala Gimnazială "George Uscătescu" Târgu Cărbuneşti
    Scoala Gimnaziala "I.L. Caragiale" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Lucian Blaga" Baia Mare
    Școala Gimnazială "Lucian Blaga" Fărcaşa
    Şcoala Gimnazială "Marin Preda" Piteşti
    Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Mircea Vulcănescu" Bârsana
    Şcoala Gimnazială "Miron Costin" Bacău
    Şcoala Gimnazială "Nichita Stănescu" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Nicolae Iorga" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Octavian Goga" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Pahomie C. Vasiliu" Grămeşti
    Școala Gimnazială "Petre Dulfu" Baia Mare
    Şcoala Gimnaziala "Petre Tudose" Mălureni
    Școala Gimnazială "Pia Bratianu" București
    Şcoala Gimnazială "Simion Bărnuţiu" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Spiru Haret" Dorohoi

  • Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Botoşani
    Şcoala Gimnazială "Teodor Murăşanu" Turda
    Şcoala Gimnazială "Traian Dîrjan" Cluj-Napoca
    Şcoala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Piteşti
    Şcoala Gimnazială "Vasile Alecsandri" Baia Mare
    Şcoala Gimnazială "Veniamin Costachi" Sineşti
    Școala Gimnazială ”Iosif Vulcan” Holod
    Şcoala Gimnazială Aninoasa
    Şcoala Gimnazială Ardusat
    Şcoala Gimnazială Baia Sprie
    Şcoala Gimnazială Băsești
    Scoala Gimnazială Călineşti
    Şcoala Gimnazială Căpâlna
    Şcoala Gimnazială Certeze
    Şcoala Gimnazială Chelinţa
    Şcoala Gimnaziala Cristeşti
    Şcoala Gimnazială Cupşeni
    Şcoala Gimnazială Finteușu Mic
    Şcoala Gimnazială Homocea

  • Şcoala Gimnazială Mireşu Mare
    Şcoala Gimnazială nr. 1 Strâmtura
    Şcoala Gimnazială nr. 1 Vladeni
    Şcoala Gimnazială nr. 2 Sighetu Marmaţiei
    Școala Gimnazială nr. 7 Vișeu de Sus
    Şcoala Gimnazială nr.1 Cociuba Mare
    Şcoala Gimnazială nr.1 Husasău de Tinca
    Şcoala Gimnazială nr.1 Poiana Lacului
    Şcoala Gimnazială nr.1 Rebra
    Școala Gimnazială nr.1 Stănești
    Şcoala Gimnazială nr.2 Zărnești
    Şcoala Gimnazială nr.3 "Pompiliu Dan" Zărnești
    Școala Gimnazială nr.7 Botoșani
    Şcoala Gimnazială Poplaca
    Şcoala Gimnazială Recea
    Şcoala Gimnazială Recea
    Şcoala Gimnazială Satulung
    Şcoala Gimnazială Săuleşti
    Şcoala Gimnazială Storneşti

  • Şcoala Profesională Drăguşeni
    Școala Profesională Oniceni
    Școala Profesională Specială Balș
    Școala Profesională Vişeu de Sus
    Şcoala Postliceală "Emanuel" Baia Mare
    Asociaţia "Învăţământul Sanitar" Sighetu Marmaţiei
    Asociatia Centrul de Cercetare si Formare a UNBM Baia Mare
    Asociatia Centrul de Resurse CREST Satu Mare
    Asociaţia Cultural Ştiinţifică "Academica Bucovina" Gura Humorului
    Asociația pentru Artă și Educație „George Apostu” Bacău – A.F.J. Bacau
    Asociaţia Prezent şi Viitor Râmnicu-Vâlcea
    Asociația Profesioniști Pentru Viitor Sîrbi, Fărcașa
    Centrul Judeţean de Informare, Consiliere şi Formare Profesională "Pentru Voi" Baia Mare
    Centrul Judeţean de Resurse şi de Asistenţă Educaţională Maramureş Baia Mare
    Camera de Comerţ şi Industrie Maramureş
    Camera de Comerţ şi Industrie Neamţ
    Inspectoratul Şcolar Judeţean Maramureş
    Primăria Fărcaşa

  • Serviciul Public Apă-Canal Fărcașa
    SC 3Art SRL Baia Mare
    SC Avellana SRL Ardusat
    SC Centrul de Terapii Cristiana SRL București
    SC Cortez Force SRL Baia Mare
    SC Crest SRL Satu Mare
    SC Esthetique Topart SRL Bacău
    SC Expertlift DRG SRL Filipeștii de Padure
    SC Folda Security Training Center SRL Satu Mare
    SC General Beauty Supply SRL București
    SC Goldsilva SRL Baia Mare
    SC Kreativ Consulting SRL Baia Mare
    SC Manager Consult SRL Buzău
    SC Performancezone SRL Bucureşti
    SC Roelin SRL Baia Mare
    SC Rotmit SRL Baia Mare
    SC Taverna Italiana SRL Satu Mare
    SC Timtor Company SRL Baia Mare
    SC Tru Training SRL Baia Mare

Pentru a descarca actualizarile aveti nevoie de utilizator/parola. Pentru a descarca aplicatiile complete, va rugam sa ne contactati.


Evidenta elevilor

Descarca actualizare versiunea 4.44

Data: mai 2024

Burse-Abonamente

Descarca actualizare versiunea 1.24

Data: martie 2024

Gestiune biblioteca

Descarca actualizare versiunea 1.8

Data: februarie 2023

Facturare

Descarca actualizare versiunea 2.96

Data: ianuarie 2023

Certificate

Descarca actualizare versiunea 3.10

Data: aprilie 2024